Bokser Chisora ​​przyszedł po walce z Haye licencji na czas nieokreślony

Brytyjski bokser Dereck Chisora ​​utracone z powodu skandalicznej zachowanie po przegranej walce o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WBC Vitali Klitschko z licencją. National Association of niej dla niego dziś na rozprawie w Cardiff ciągnął w nieskończoność.

Chisora ​​do 18 lutego po walce pojedynku z Kliczko na konferencji prasowej z byłym mistrzem WBA Davidem Haye Stowarzyszenia i wcześniej zwrócił na siebie uwagę dwa razy. Po pierwsze, w piątek na zważyć dał ukraińscy rywale klapsa w wykonywaniu bokserów na ringu pluć młodszy brat Klicka Vladimir wody w twarz.

„odebrano mu licencję, musimy teraz zastanowić się, czy od tej decyzji do cofnięcia,” powiedział szorstko Chisorův menedżer Frank Warren.WBC wcześniej brytyjski bokser bezterminowo zawieszona.

Chisora ​​przed komisja dyscyplinarna pożałował swoich działań. „Być może dla mnie Chcę przykładową karę. Mogę mieć tylko nadzieję, że widzą, że bardzo mi przykro, a może wkrótce pierścień z powrotem. I wtedy stanę się mistrzem świata, więc dla mnie być wszystko Brytyjska duma”, powiedział .

W najgorszym przestępstwa przez brytyjskie media uznawane unii że Hay Chisora ​​groził śmiercią. „To było po prostu głupie gadanie.I nigdy nie zrobisz, nie masz broń i nigdy nie będzie „przeprosił brytyjski bokser.

Chisora ​​zakończył rozczarowany po wielkiej bitwy ulegli zalążek
Tematy: sport, boks, Dereck Chisora, Haye
<= klasa” główny -b button-z-twitter Utton okrągłą ikonę "href =" http://twitter.com/share?text=Boxer przyszedł po Chisora ​​bójce z Haye nieskończoność License & amp; url = http: //isport.blesk.cz/clanek /ostatni-box/119344/boxer-chisora-prisel-po-bitce-s-hayem-na-neurcito-o-licenci.html "target =" _ blank ">