Boxer pala broni europejski tytuł. Klicka ponieważ dzieli dwa zwycięstwa

Najlepszy czeski bokser w wadze ciężkiej Ondřej Pála wraca do walki. Panujący mistrz Europy profesjonalnej organizacji WBO zostaną zaprezentowane w sobotę w Trabzon, Turcja, gdzie będzie bronił swojego pasa przeciwko amerykańskiej Darnell Wilson. Każdy sukces znów zbliża się mecz z gwiazdorską mistrz Wladimir Klitschko.

Ondřej Pála wraca na ring po ponad siedmiu miesięcy. Potem wygrał mistrz wagi ciężkiej WBO Berlin Europejski kiedy przerastają KO techniczny Ukrainiec Aleksiej Mazjakina. Potem musiał zrobić sobie przerwę z powodu problemów zdrowotnych. „Byłem z naprawy razem prawe ramię.Mam jednak w stu procentach pasuje, „powiedział przed pojedynkiem z Darnell Wilson, członek Pradze stabilnej Medei.

Pálův sobotnim meczu przyszedł z serwera profesjonalnego boxrec.com czterema gwiazdkami. Jest to ocena spodziewanego jakości, która jest taka sama jak w hotelach. Czech Bijeca Jest to obecnie ósma w światowym rankingu WBO organizacji z bilansem 29 zwycięstw, 2 straty. Przeciwnik zebrał 24 zwycięstw i 12 strat.
Czeskiej Bijeca ulubionym ale jego rywal, stałej przeszkody />

tematy: sport, Skrzynka PALA