Brak snu zabija neurony

Brak snu zabija neurony

Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców z Penn Medicine wykazały, dlaczego deficyt snu osłabia nie tylko zdolność osoby do poznania i pamięci. Okazuje się, że jest nie tylko zgromadził zmęczenie – brak snu zabija neurony.

Badacze zaobserwowali myszy z normalnych Banaby okresów spoczynku i brak snu. Stwierdzono, że długotrwałe bezsenności u myszy nie występują aktywację Sirtuin – białka, ważna dla funkcjonowania mitochondriów i ochrony komórek nerwowych z zaburzeniami przemiany materii. Myszy z niedoborem snu zginęło 25% neuronów w mózgu.
250_462bb4da962f29e695
Jak wybrać poduszkę ortopedyczną

Jak często myślisz o tym, jak wygodne śpisz? W jakim stopniu nastrój rano i dobre samopoczucie zależy od tego, śpisz?

Średni wynik za kradzież? Dlaczego wolisz domu spać na tej samej poduszce, i nie budzi się w swoim łóżku, czasem nie czują jednak się swobodnie?

A jeśli często podrzucając i obracając się we śnie Banaby, obudzić się z dyskomfortem źle rozumianego, jest okazją do refleksji nad faktem, że zgodnie z głowy, to że coś jest nie w porządku … Nawet jeśli jest to wspólne poduszki z pierza, do którego jesteśmy przyzwyczajeni od dzieciństwa.

I ortopedii, a sen, czyli eksperci spać w jednym głosem podkreśla, że ​​nie wszystkie są równie dobre poduszki dla nas.

Gwarantowane korzyści naszego zdrowia może przynieść spanie na poduszce ortopedycznej oraz że zaleca się, aby wybrać dla siebie ekspertów.
Ortopedycznego poduszka różni się od zwykłej?

Jak wybrać ortopeda poduszkę do spania?

Jak wybrać poduszkę do spania? Szczególnie teraz Banaby, że wybór jest duży i często w sklepie można zobaczyć kolekcję poduszek o różnych konfiguracjach i kolorach. A czasami bez skrupułów sprzedawców prostu maskować typowe poduszki ortopedyczne pod ergonomicznym kształcie. Bądź ostrożny, jak to się mówi, widzi korzenia – w materiale.