Chicago wygrał piąty rok z rzędu, Iginla złamał Sundin i Nieuwendyk

Nowy Jork. W nocy z soboty zatriumfował nad Montrealu tylko 4: 3. Zwycięski wynik na 27 sekund przed końcem pojedynku Brandon Saad starannością.

Blackhawks jersey grał słowacku naprzód Marián Hossa 18:35 minut i zdobył jedną minuska, dwa nieudane strzały i usiadł na dwie minuty kary.

Chicago Western Conference w 5 miejscu z przerwą 4-punktowy czołowego Anaheimom. Posiada wyjątkowo dokładne ramię

Nawet Piątek wahać. Kaczki pokonał Ice Minnesota Wild 5: 4 w meczu, który przypominał huśtawkę. Goście prowadząc 3: 0, tracąc 3: 4, ale w końcu dzięki bramkom 49. Matt Beleskeyaminut cieszył się zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.

26-letni skrzydłowy Beleskeya to trzynasta bramka w sezonie, a zespół ma więcej Kaczki im uwagę tylko strzelcem Corey Perry (14).

„spadło nam o naszej dobrej gry pod pierścieniami i Beleskey kto ma w tym sezonie wyjątkowo precyzyjna ręka znowu trafia,” powiedział trener Anaheim Bruce Boudreau.

Pochwała dołączył kapitan Ryan Getzlaf, która skierowana Beleskeymu przejść do zwycięskiej bramki. „znajduje się na właściwych miejscach we właściwym czasie. To był wielki gracz „, powiedział Getzlaf.Bryana Littla hat-trick

W trzeciej walce piątek do Winnipeg płynnie skonsultować się z Colorado 6: 2, dzięki hat-tricka Bryana Littla. Handy centrum dodał także pomoc, plus 3 punktów, 10 zwycięstw twarz-off miejscu i tworzą maksymalną karierę.

„pasuje tak naprawdę pomóc pewność siebie całego zespołu. Strzelił sześć goli zawsze zadowolony. Zaczęliśmy grać w hokeja, w którym obrona najważniejsza i ta ścieżka jest prawidłowa”, powiedział 27-latek pochodzący z serwerem Edmonton Little’a NHL .

dwa goli Colorado Jarome Iginla. trzydzieści siedem lat stary napastnik dostał 566 bramek w swojej karierze 21 miejsce w strzelcy stół historyczny NHL legendy Mats Sundin przed i Joe Nieuwendyk.

w tym samym czasie produktywność Rod Brind’Amour przywiązany do 47thmiejsce z zysku 1184 punktów.

Cele 25. M. Koivu (Mikael Granlund, Scandella), 26 Paryż (Mikael Granlund, Brodin) 38. Brodin (Pominville, Paris), 43 Fontaine (Brodziaka, Prosser) – 2 . Kesler (PALMIERI Fowler), 12 Silfverberg (Cogliano, Smith Pelly) Kesler 23 (H. Lindholm Jackman), 44th Jackman (Kesler), 49 Beleskey (Getzlaf, PALMIERI)

< p> Cele 5. Thorburn (Postma Pardy) 13 Małe (Wheeler Ladd), 40 Ladd (Chiarone Little) 41 Małe (Wheeler), 42 Mała (Ladd Wheeler), 54 Byfuglien – 10 Iginla (Landeskog), 51 Iginla (Redmond Landeskog)

Cele 3. wysiewane (Bickell Shaw), 19 Ben Smith (Kruger, Nordstrom), 45 Toews (B. Richards Versteeg), 60 Saad (P. Kane Toews) – 19 Gallagher (Galchenyuk, Plekanec), 28 Gonczara (Gallagher Jemelin), 38 PKSubban (Markowa, Desharnais)

Marián Hossa (Chicago) odtwarzane 18,35 minuty, 2 raz, 2 kar minut, jeden punkt ujemny.