Czwarty sukces w rzędzie. Indeks Radegast zaczyna polowanie na wydruku

Przerwanie dominacja Jana Výtiska w tym indeksie Radegast był do ostatniego meczu grudnia praktycznie nieuchronne. Olomouc obrońca Jan Jaroměřský Statystki Strażacy kierowany przez Jana przed drugim wydruku. Vitkovice nestor Jednak w ostatnich meczów domowych zgarnął dziesięć punktów i awansował na pierwsze miejsce. Grudzień więc zdominowany punktacji z przewagą jednego punktu i czwarty rok z rzędu wygrał zielony kask dla nejobětavějšího graczy.

Z zielonym kasku, symbol extraligových Strażacy powoli pożegnania. Przed ostatnim meczem w Litwinowa wiedział, że obecny lider metryk indeksu Radegast Jaroměřského stracił jedenaście punktów. „Faktycznie, jestem z nią już policzone. Jack poprowadził dużo punktów i jestem pewien, że będzie on wygrać zielony kask.Ja sam przygotował niebieskim kasku „, powraca do ostatniego meczu ubiegłego roku, obrońca Jan Výtisk.

To nie byłby sławny ale srdcař tego od siebie nevydoloval maksimum. I udało się. Vitkovice od Litwinowa odjechał wygrać 2: 1, Issue zresztą On spakowali dziesięć punktów indeksowych Radegast, których łączna 68 punktów i zdominowana czwarty rok z rzędu. Jego konkurent Jan Jaroměřský bo miał dwa punkty ujemne i spadła za zwycięzcę przez pojedynczy punkt. „Utrata jak to jest oczywiście po prostu wstyd.Na zielonym kasku, ja trochę myśl, ale wiem, że dopóki nic nie zostanie zrobione, neupínám do niego „mówi rozwój grudnia Olomouc obrońca że jego vítkovického przeciwnik uważane srdcaře i bezinteresowna wojownikiem.

” Jeśli w każdym meczu zrobi dziesięć do dwunastu punktów, wtedy on zasługuje na zielony kask. Ale nie martw się, gdy tylko zakończy się gra w hokeja. Że mamy szansę my „, dodaje jego legendarny humor obrońca Jaroměřský.

zielony kask Jana Výtiska minęło od października, kiedy jako zwycięzca miesięcznej oceny obejmuje znaczne różnice. Październiku i listopadzie grali w grę o nazwie Petra Míčka.Był za jego oddanie do ukochanego klubu ogłosił projektu Bitter wentylator wybór nejobětavějším Vítkovice, a następnie nagrodzić go nazywał się po prostu na Vytisková zielonym kasku. W grudniu, grał meczu przeciwko Sparcie z aparatem w hełmie.

Dla trwa mecz stycznia Jan Výtisk nad nowym zielonym kasku w rękach doświadczonego znalazł byłego hokeisty Vítkovice Daniela Kysely w nadchodzącym tygodniu.