Czy każdy materac będzie dobry do łóżka piętrowego?

Materac jest jednym z najważniejszych elementów, które można zakupić, gdy spodziewa się nowego dziecka. Czemu? Po pierwsze, nowe dziecko z pewnością spędzają ponad 70% czasu spanie w ich łóżeczku. Wszyscy nowi rodzice chcą jak najlepiej dla swoich dzieci, a także wygodne i bezpieczne materac nie jest wyjątkiem.

 

Wiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest unikanie produktów, które są tworzone bez użycia szkodliwych toksyn i innych materiałów, które są szkodliwe dla nas i środowiska, a ponieważ spędzamy tak dużo czasu w łóżku piętrowym, ma to szczególne znaczenie dla naszego niemowlęta.

Dlatego kupując materac dla dziecka ma wiele korzyści zdrowotnych. Podczas gdy będziemy patrzeć na nich, niech najpierw spojrzeć na kilka możliwych problemów z materacem do łóżeczka, które były średnia dla lat.

Materace Tradycyjne – Problemy
Materace zostały wytworzone zasadniczo w niezmienionej sposób lat. Aby chronić zewnętrzną materaca z prawdopodobnym przypadku pieluchy wyciek te materace są zamknięte z nieprzepuszczalną warstwą winylu. Miękkie włókna wewnętrzne stosowane do rzeczy materac wygląda dziwnie podobny do izolacji, który jest używany do wypełnienia naszych ściennych i sufitowych domu ubytków. Mimo, że to sprawia, że ​​materac przed wilgocią i który jest wygodny, nie Toksyny stosowane w chemicznych stosowanych do wytwarzania farszu ognioodporny.

Te substancje chemiczne, które są stosowane w tych tradycyjnych materacy są potencjalnie bardzo niezdrowe dla naszych dzieci. Związki chemiczne, które są stosowane w tych typowych materacy gazów odlotowych i niemowląt oddech tych gazów podczas gdy oni śpią. Fosfor, antymon i arsen kilka środków chemicznych, które są stosowane w produkcji typowych gaczka materaca. Chociaż nie jest rzeczywiste dowodu, że stosowanie tych substancji w tych materaców jest związana SIDS (zespół nagłej śmierci niemowląt), co znane jest to, że po chemikalia zostały początkowo dodane do materacy kołysce incydenty SIDS wzrosła dramatycznie.

Podczas gdy substancje chemiczne stosowane do napełniania są na tyle złe, wilgoć winylu pokrycie ma różne potencjalne zagrożenia dla zdrowia, jak również. Zgodnie z FDA, winyl, który jest stosowany w warstwie zewnętrznej wilgoci wykazano, wiadomo, że powodują reakcje alergiczne u wielu ludzi. Kolejną kwestią, z zewnętrzną warstwą winylu odpornego na wilgoć jest to, że materiał ten nie oddech i ogranicza przepływ powietrza. Jeśli wziąć pod uwagę, że w połączeniu z substancji chemicznych używanych wewnątrz tradycyjnej szopki materac robi dość przerażające. Mimo, że zewnętrzna warstwa winylu jest odporny na wilgoć, substancje te mogą nadal wymyty przez to i dziecko może oddech, gdy gazy wewnątrz łóżka piętrowe. Dobrą wiadomością jest to, że organiczny szopka materac oferuje bezpieczne i zdrowe opcji.

Organic Crib Materac
Obecnie większość producentów materacy twierdzą, że mają opcje materac, a dla większości, wszystko robią. Jednakże, w większości używają nieco innych materiałów warstwy zewnętrznej i sycące. Ponieważ istnieje wiele bezpiecznych i zdrowych opcje dostępne dzisiaj, rozumiem, że nie szukasz tylko jednej opcji przy zakupie materaca organicznej. Niektóre pozycje powinieneś szukać w materacu organicznego obejmują:

Korzystanie z 100% z bawełny organicznej i wełny – zarówno w wypełnieniu i zewnętrznej warstwy łóżeczka piętrowe. Nie ma żadnych herbicydów ani pestycydów stosowanych na uprawy metodami ekologicznymi bawełny.

Te środki zmniejszające palność, które są stosowane w materacach organicznych są ekologiczne.
Jak już wspomniano wcześniej, związki chemiczne, które są wykorzystywane w tradycyjnych materacy, w celu ochrony przed ogniem, może mieć poważne skutki zdrowotne. W-szopka bariery przeciwpożarowe wymagane są na regulacji rządowych. Organiczne środki zmniejszające palność, takie jak soda oczyszczona, uwodnionej krzemionki, włókna celulozy i wełny, która jest naturalnym ognioodporne, to tylko niektóre z produktów należy szukać. Są to wszystkie naturalne alternatywy, które mogą spełniać wymagania ochrony przeciwpożarowej materacy szopka.

Wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu.
Niektórzy producenci materacy w rzeczywistości wytwarzają użycie materiałów do produkcji swoich wyrobów. Firma o nazwie Pixel Organics korzysta z recyklingu plastikowych butelek w ich materacach. Te metody ekologiczne to świetny sposób, aby producent dostarczy przyjazną dla środowiska produkt do konsumenta.

Gdzie można znaleźć jeden
Prawie każdy producent materace szopka teraz oferuje opcję szopka organiczny materac. Ten, wybrać się na dużej mierze zależy od budżetu. Spodziewać się wydać w dowolnym miejscu pomiędzy $ 100 i $ 600 dla organicznego szopka materaca. Tylko pamiętaj, aby wykonać badania i uzyskać pewność, że wszystkie materiały organiczne użyte do jego wytworzenia. W poszukiwaniu organicznego szopka materaca, należy korzystać z materiałów zawartych w niniejszym dokumencie jako dobry punkt początkowy.

David Lambert jest pasjonatem życia zielony styl życia. On jest zarejestrowanym architektem i był zaangażowany w wiele przyjaznych środowisku praktyk budowlanych od 1994 roku.