Jeśli klasyczny model kuchnia stałych charakteryzuje się dużą ilością szafek

Jeśli klasyczny model kuchnia stałych charakteryzuje się dużą ilością szafek, półek, drzwi i mnóstwo elementów dekoracyjnych, proporcjonalności, szlachetne linie, w połączeniu z wagi i powagi, na drugim biegunie – przytulnej kuchni z litego drewna w stylu country, są jak ich proste , sentymentalna widoku lub „nowoczesną kuchnię” – uproszczone linie i kształty, funkcjonalności i niemal zupełny brak dekoracji, jak również innowacje technologiczne w przetwórstwie i materiałów montażowych. Na pierwszym planie nie jest piękno mebli i wygodę jego użytkowania i funkcjonalność.
dityachi-mebli
Doskonała kombinacja zamienia „splot” w kuchni tylko naturalne materiały – drewno, kamień i metal. Dąb i czereśnia, światło i kolor piaskowca, polerowane i pokruszony marmur i granit, brąz, miedź i mosiądz – w projektowaniu kuchni. Nawet bardzo nowoczesny piec, dzięki czemu można umieścić kamień, będzie wyglądał jak stary kominek lub piec lub podkreślić lodówkę, przekształcając go w rodzaju starej spiżarni.

Meble i dekoracje wiszące Szafka z szklane gabloty i ognisko kaptur, pomagając stworzyć ciepłą przyjazną atmosferę w kuchni. Specjalna technologia obróbki materiału przynosi styl starożytności – Antique paznokcie naturalne pęknięcia jak żuk skorodowanych powierzchni, plecione elementy elewacyjne ze sztucznie zistarenoyi brązu. Wiele mebli jest wykonana ręcznie – rzeźba, malarstwo i polerowanie lakieru drzwi, tonację i starzenia się elewacji.

Dzięki nowoczesnej technologii i wykorzystanie akcesoriów do drewna, kuchnia z litego drewna, bez względu na styl i urok promieniować szlachetnego arystokracji. Kuchnie w dowolnym stylu bardzo „w twarz” słoneczną barwę naturalnego drewna.

Odpowiednie planowanie – klucz do wygody każdej kuchni! trójkąt roboczy składający się z płyty, lodówka i zlewozmywak jest uważany za kuchnia fundamentem. Istnieje sześć głównych typów: planowania kuchni rzędu, dwurzędowe kuchenne, kuchnia w kształcie litery U, w kształcie litery L kuchnia Peninsular wyspa kuchenna kuchenne.

Dzięki małej wielkości kuchni, często umieścić meble w rzędzie lub w większości z zestawu mebli kuchennych i innego zrobić miejsce na odbieranie i gotowania.

Jeśli kuchnia – ciągłe, w tym przypadku odwołać się do typu double-row kuchnię. Powierzchnia robocza w dwurzędowym kuchni jest wystarczająco duży, a zatem pozostaje trójkąt pracy.

Kształcie litery L kuchni jest idealny dla małych przestrzeniach, w przypadku tego rodzaju żywności dla dużej płaszczyźnie, odległość między środkami pracy zwiększa się znacznie.

Kuchnia w kształcie litery U jest wystawiona przez zestaw mebli przez ściany. Jest to dość dobry typ kuchni, z wygodnym trójkąta roboczego.

Jeśli chcesz podzielić się kuchnia i jadalnia, a kuchnia Półwyspu czego potrzebujesz! Dzieli półwysep kuchenne lub szafy lub dodatkowa powierzchnia robocza, a to jest dość korzystna!

W kuchni wyspa zawiera kuchnię dwojakiego rodzaju: w kształcie litery U kuchni lub w kształcie litery L kuchnia, aw środku, przedstawić pewne dodatki. Do takich „wysp” pożądanych wymiarach: 1200h1200 mm. W środku kuchennym stole to tradycja, która może być w ten sposób „wyspy”.