Jeśli poszedł do łóżka dziedziczonej od siebie

Jeśli poszedł do łóżka dziedziczonej od siebie, upewnij się, że jest on zgodny z wymogami bezpieczeństwa (więcej o tym w  artykułu). Pozbyć się wszystkich elementów, które zostały namalowane przez poprzednich właścicieli łóżeczka. Kupiliśmy nasze pierwsze łóżko i po raz drugi pożyczony, ponieważ moje pierwsze dziecko spało w pierwszym łóżku, kiedy moje drugie dziecko rodilsya.Krovatka pożyczyłem był stosunkowo nowy i spełnia wymogi bezpieczeństwa.
g131_0_ua
Cechy łóżeczko:

Ze względów bezpieczeństwa i komfortu, pomyśl o następujących kwestiach, które będą przydatne i lepiej dla Ciebie i Twojej rodziny:

Chcesz łóżeczko na kółkach?
Chcesz wysokość boków łóżeczka regulowane?
Chcesz regulować wysokość materaca?
Ilu poziomy regulacji wysokości materaca dla Ciebie ważne?
Chcesz łóżko dla dziecka została przekształcona w łóżku do codziennego snu w późniejszym wieku dziecka?
Chciałbyś używać tego po zakończeniu kanapą służył?
Jaki kolor szopka bardziej akceptowalne i spełnia dziecka Wystrój pokoju?

Wybór pościeli dla chłopca: połączenie niebieskich i brązowych odcieniach

Pościel dla niemowląt interesujące pretekst do rozpoczęcia wycieczki do sklepów na zakupy dla swojego dziecka, tak szybko, jak wiesz, że masz chłopca czy dziewczynkę. Wiele kobiet w ciąży może być szczęśliwy serce wylęgowych pod jego syna, ale czuję się trochę rozczarowany, jeśli chodzi o zakupy. W końcu, eliminuje różowy! Ale nadal można tworzyć piękne, niesamowite miejsce dla chłopców.

Dzieci są zupełnie nieświadomi, jakie kolory są odpowiednie dla chłopców i dziewcząt, jakie kolory. W związku z tym, szczerze mówiąc to jest twoja opinia, odgrywa najważniejszą rolę w tworzeniu pokoju dziecka. Większość rodziców dokonać wyboru porzucić różowo, jeśli chodzi o chłopców. Ale to nie znaczy, że pościel powinna być brzydkie i męski. Można wybrać miękkie, delikatne, wyrafinowane kolorystykę i to będzie oczywiste dla pokoju chłopca.