KHL szalonej i bankrutuje w tym samym czasie. brakuje biletów

Bratysława. To był czas czerwca w ostatnich latach były znane Vyžrebovanie nowego sezonu w KHL.

„Z Moskwy prowadzą nas zapewnić, że do dnia 10 lipca programu powinny być znane. Podobno już istnieje kilka odmian, ale kluby nie mają już „, powiedział dyrektor marketingu SME HC Milan Vajda.

zaciąganiu się jest zależna od liczby klubów. Zamiast optymistyczne rekord 31 będzie grać tylko 29. ekspansji trzech przybyszów – Jokerit Helsinki, HK Lada Togliatti Soczi i hamował awarię moskiewskiego Spartaka i Donbasu Donieck.

„Donbass przyjęliśmy sportowy urlop naukowy na rok.Klub ma zagwarantowaną rok powiązania pomiędzy akcjonariuszy graczy KHL zostały zamrożone, a kontrakty na jeden sezon można znaleźć inny klub „, wyjaśnia trochę niewygodne definicję Prezydent KHL Aleksandr Miedwiediew i prezes klubu Borys Kolesnikow.

„Nie brakowało nawet odzyskać i oferta pochodziła z Barys Astana. Nie wahałem się, poszedłem do niego, „powiedział słowacki zespół narodowy bramkarz Ján Laco, który grał w ostatnich dwóch sezonach w Doniecku. Po Laco szybko uciekają

„po zdjęciach i raportach, że widzieli i słyszeli tam, raczej nie mają się sezon.Rodzina tam, ja na pewno nie ma, a bez niego nie będzie trwać długo, „powiedział Laco.

Agent zawodnika Robert Spálenka odpowiedział pragmatycznie.

„mają kilka dni po pożarze na arenie Drużba Podejrzewaliśmy, że Donieck stracił sezon. Po oficjalnym werdykt pozostał rynek około dwudziestu graczy, którzy mają koledzy musieli szybko znaleźć nową pracę.Laco to szczęście, że Astana pilnie potrzebne bramkarza. „

Słowacki obrońca już dysfunkcyjnych Donieck Peter Podhradský żartował, że Bratysława będzie musiał iść do urzędu pracy. Jaśniejszy odcień oznacza, że ​​Państwo wybrać jedną z kilku menu.

Firma agencie Sport Invest Spálenka nie dziwi zawirowania polityczne i gospodarcze towarzyszące działalności hokeja z reprezentacją większość rosyjskich klubów.

Cztery lata temu wyrzucony z ligi Budeviľnik Kijowie, ponieważ nie dokonała terminowego zakończenia swojego arenę. Nedohr ostatni sezon z powodu braku finansów Spartakiem Moskwa.

W klubie ze słynnym tradycją sięgającą do Związku Radzieckiego na kolana zderzył się utraty poparcia sponsorskiej.On uderza słowacki napastnik Rastislav Špirka który musiał opuścić mieszkanie w Moskwie nawet przed zawodami zakończony. Wkrótce jednak podpisał kontrakt z Amur Chabarowsk.

Problemy finansowe w celu obejścia zagrożenie wyginięciem oraz finalistą ostatniego roku Puchar Gagarina. Najbardziej wyróżniającym Lev Praha Jednak po alarmie ma spokojnie przed Nowym Rokiem.

„KHL jest bardzo stara się dogonić swojego poziomu sportowego i społecznego kanadyjsko-amerykańskiej NHL, ale kilka lat to nadal działa”, powiedział przedstawiciel Spálenka. Według niego, NHL działa bardziej zaawansowany przepisów, ale także tradycję komfortu temat najlepszych graczy.NHL nie wpłynie na torbę

hokeiści sami tendencję różnicę ilustruje przykład, że w NHL, zawodnicy nie mogą dotykać lub ZIP w torbie odtwarzacza. Całoroczny nich im gładką, obejmuje liczne i pełne ludzi personelu.

Zespół gospodarstwo to była inna, oddolne działa motywująco. I luksusowy transport jest dla hokeistów z NHL wartości dodanej, która jest niechętnie zrezygnować.

Według Spálenka ważne jest ograniczenie KHL pięciu cudzoziemców w zapasach zaplanowany.

„rosyjskie zespoły są tak stare i własnej reprezentacji, podczas gdy istnieją NHL obcy ograniczeń. Jest to czysty biznes bez zobowiązań na zewnątrz. „

” KHL ma swoją jakość, jeśli nieco nieprzezroczyste tło finansowe. Jest to niewątpliwie konkurencja sekund najwyższa jakość w świecie „, mówi Spálenka.Rozszerzona oferta

Rosnąca konkurencja KHL w ostatnich latach promowane przez grupę przedstawicieli słowackich, którzy w ostatnich mistrzostwach w Mińsku składał się z zespołu szkieletu.

Rastislav Staňa doświadczony bramkarz NHL i KHL. W ubiegłym roku wystawił do CSKA Moskwa.

„KHL reaktywowana globalnej konkurencji i wzbogacić ofertę europejskiego stylu skojarzonej na szerokim lodowiskach, że niektóre rodzaje siedzi więcej”.

Po początkowym część odporność fanów wprowadzanych do KHL, fiński klub kultowy Jokerit Helsinki, który nabywa grupę własnościową rosyjskiego wielkiego biznesu.Osoby, które już posiadam Helsinki Hartwall Arena.

„Możliwość gry w KHL to ogromna szansa na rozwój naszego zespołu na poziomie międzynarodowym” khl.ru cytowany właściciel klubu Harry Harkima.

KHL odgrywa wyjątkiem Rosji na Słowacji, Czech, Kazachstanu, Łotwy, Białorusi i Chorwacji.