Koukalová Fantastic! W szybki myśliwiec i poprowadził pierwsze miejsce nie pozwolił

Gabriela Koukalová biathlonista wygrał Puchar Świata w Östersund Pursuit. Przewód dostał już po pierwszym strzelaniu i wykończone około osiem sekund przed Niemka laura dahlmeier. Kolejność szefa SP jest przeciwny Dahlmeierová przed Koukalová prowadzi o 25 punktów. Eva Puskarčíková skończyło się w Szwecji na ósmym miejscu, które jest jej najlepszy indywidualny wynik w SP, Lucie Charvátová był dwunasty i Veronika Vítková XVIII.

p p> mężczyzna myśliwiec Michal Krcmar przeniesiony na sprint wyścig sobotę na 31 punktów i zajął siódme miejsce [Trzecie zwycięstwo w sezonie długo nieustraszenie czele adwokacką triumf w SP Francuz Martin Fourcade, ale dwa błędy na ostatnim strzelaniu zajął trzecie miejsce za zwycięskim rosyjskiego Anton Bábíková i jego rodak Maxim Tsvetkov.

Dzięki właściciela, czeskie biathletes raz pierwszy sezon przeforsował w pierwszej dziesiątce. Ondřej Moravec zajęło 18 miejsce Michal Šlesingr był dwudziesty drugi. Cztery sekundy zabrakło do punktu 42. Adam VÁCLAVÍK.

prawnik, kryształowy globus Koukalová rozpoczął od trzeciej pozycji po sprincie sobotę.Jedynym błędem popełnianym na dziesiątej utworu na trzecim strzelaniu, ostatni element, a następnie odbił się zaatakować Finowie Kaisa Mäkäräinen i spokojnie pojechał do zwycięstwa. SP zdobył trzynaste zwycięstwo ostatni triumfował w lutym w amerykańskim Presque Isle jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Soukalová.

„Nie mam słów jeszcze. To nierealne, a ja z pewnością wyobrazić początek sezonu po problemach letnich w do przygotowania tej studzienki.To zdumiewające, a nawet więcej motywacji, „powiedział Koukalová Radiozurnal.

wypadła nawet Puskarčíková i Charvátová

Zwycięzcą sprintu Marie Dorin Habert Francji i drugi Mäkäräinenová do początkowego strzelania leżąc błędów i Koukalová udał się do ołowiu. wypadła także innych czeskich kobiet i Puskarčíková Charvátová zostały przeniesione w pierwszej dziesiątce.

także pięć innych celów broniące World Cup „oczyszczony” i jechał na czele z prawie pół minuty przed Dahlmeierovou.Na pierwszy słupka powinna Koukalová i jego niemiecki rywal po jednym błędzie, który wykorzystał przenieść na drugie miejsce Mäkäräinenová i zaczął zbliżać i Koukalová.

Postanowiła ostatnie strzelanie, który wszedł tuż za Mäkäräinenová Czeskiej biathlonista. Ale błędy i podczas Finn Tak, co kosztowało ją na podium. Dla Dahlmeierovou ukończyła na trzecim miejscu po prostu strzelanie włoskiej Dorothei Wiererová, który faktycznie rozpoczął się lubić dziewiętnastym.

Wysoka wydajność Krčmář

Šlesingr, siedemnasty sprinter, wypadł z pierwszej dwudziestki po pierwszym strzelaniu, gdy brakowało dwa razy i nigdy nie udało się powrócić do niego.Taverner była dokładna, ale że po trzecim strzelanie nie wziął pozycję na 14 i końcowe pięć celów uczyniła go na siódmym miejscu. Za trzecim razem dostał się do pierwszej dziesiątki i osiągnął drugi najlepszy ślad w karierze po piątej stycznia Ruhpolding.

„Mam nadzieję, że wynik każdego z nas kopać chłopców. Wiemy, że powinien iść”, powiedział Taverner. „Rekwizyty trzymam, ale widziałem profesora wydajność Gabina i myślałem, że to zbyt spróbować, choć musiałem strzelać szybciej. Gabča jest wielką inspiracją”, powiedział Taverner.

Fourcade wygrał dwa poprzednie wyścigi SP i długi czas wydawało się, że maksymalna liczba punktów będzie również östersundské bojowników.W końcu przyszedł strzelanie ponad pół minuty przed rosyjską parą, ale dwa błędy spadł na trzecie miejsce i stracił już dogonił

Mężczyźni – Pursuit (12,5 km):

1st Babikov 31: 22.3 (1 kara pętla) drugi />

-52,7 (3) />
6th S. Fourcade (o) -56,1 (2)
7th Krčmář (CR), 1: 01,1 (0)
8-cia Šipulin (ros.) 1: 02,1 (3) 9 />
10-ty
…18. Moravec 1: 32,2 (1) 22 Šlesingr 1: 38,0 (4), 42ndVáclavík (wszystkie CR) -3: 10,5 (4)

. Ogólnie tabela (po 3 26 ras) :

pierwszy M. Fourcade 168
Tsvetkov 104
Peiffer 100
4-ci Bjørndalen (NOR). 98 piąty
S. Fourcade 97 6. Babikov 96 …19. Šlesingr 59 22 53 Moravec, Inkeeper 30 39.