Kozak nominowany do doubleheader krajowym i Vittek

Bratysława. Słowacja narodowy piłka nożna trener Ján Kozák nominowany do listopadowych meczach przygotowawczych przeciwko Szwajcarii i Islandii oraz Slovan Bratislava napastnika Roberta Vitteka.

do 24 członowy Natomiast staffer, on nie pasuje turecki Bursaspor skrzydłowy Miroslav Stoch.

„Jeśli chodzi Rob Vittek, dla mnie jego nominacja na pewno nie była trudna decyzja.


Jest to wysokiej jakości odtwarzacz, jest to strzelanka, zespół potrzebuje tego rodzaju gracza. W ostatnim turnieju jest wystarczająco dużo czasu, a kiedy ma na sobie ciężko pracować, może nadrobić zaległości w treningu fizycznego, który jest z powodu urazów.Jest to gracz, że zespół może pomóc, „powiedział Oficjalna strona słowacka Związek Piłki Nożnej (SFZ) Kozak zająć się najlepszy strzelec w epoce niepodległości Słowacji.

Trener odniósł się również do braku Legionista Stoch.

„ta nominacja jest również związane z faktem, że pozycje skrzydłowych, mamy wystarczająco dużo graczy i te mecze, które chcesz przetestować bardziej typowych napastników.Z jednej strony chciałbym być szczęśliwy, jeśli widzieliśmy w akcji wszystkich graczy, ale równie ważne jest to, że nie było za wszelką cenę, że mecze te spełniły ten cel, które z nich chcemy, ponieważ są one bardzo mało. „

stażyści Kozak rozpocząć przygotowania Stowarzyszenia Spadek pierwszego terminu na nowym stadionie w Trnavie Antona Malatinského przeciwko Szwajcarii, które jest zaplanowane na piątek, 13 listopada o godzinie 20.45 godz.

cztery dni później już spotkać Zilina jednocześnie z Islandii.

Oba zespoły mają jak Słowacja walczył udziału w przyszłorocznym EURO we Francji.

Pojedynek w Trnawie będzie sędzia Czech Miroslav Zelinka, pomagać mu będą rodacy Ondřej Pelikán i Jan Paták.Substytut arbiter będzie Zbyněk Proske.

Spotkanie w Żylinie decyduje Polak Paweł Raczkowskiego o pomoc rodakom Konrad Sapele i Michael Obukowicz. Zastępca arbiter będzie Słowackiej Ivan Kružliak.

SFA koniec października rozpoczęła sprzedaż biletów na tych pojedynków. Fani, którzy dopingowali drużynę narodową w toczenia Triumph 4: 2 w Luksemburgu, uzyskać związek występuje w postaci wolnych biletów.

Ceny biletów dla dwóch pojedynku wynosić 10-18 euro.

poinformował słowacki Związku Piłki Nożnej (SFZ) na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym Facebook. //

nomincia #repre listopada pasterzy priatesk Wysłany przez Słowackiego Związku Piłki Nożnej w czwartek, 5 listopada 2015 Nominacje SR pojedynki przygotowawczych z Szwajcarii i Islandii:

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. łóżeczka piętrowe