Lampard jest wdzięczna wreszcie pożegnać się z fanami Chelsea

Manchester City wczoraj wiązanej na boisko Chelsea 1: 1 Dla pomocnika Franka Lamparda gospodarzy nie całkiem pasuje do specjalnej opłaty, wrócił na stadion, gdzie spędził większość swojego karierę i gdzie wyjechał w lecie w mniej niż idealnych warunkach. Było więc wdzięczny fanom Chelsea mogła ostatecznie pożegnać…

Najlepszym strzelcem w historii Chelsea powrócił do swojego ulubionego stadionie po raz pierwszy od początku maja ubiegłego roku, kiedy to nawet najlepsze Blues grał połowę przeciwko Norwich. „To było ekscytujące, ale oczywiście byłem trochę nerwowy,” przyznał Lampard. „Podobało mi się. Droga otrzymała I fani obu obozów był absolutnie wspaniały.”

„Fani Manchester City traktują mnie wspaniale od pierwszego dnia klub.Fani Chelsea, całkiem słusznie, stanął za swoim zespołem, ale on pokazał swoją klasę, gdy byłem po meczu wprowadził oklaski, „ cieszy byłego przedstawiciela angielskiego, który na koniec bieżącego sezonu zastąpi Premier League Major League Soccer. Dons Jersey New York City FC.

Lampard w lecie w ostatniej rozmowy momentu przedłużenia umowy. Wreszcie Chelsea uzgodniła, bez formalnego pożegnanie klubu odszedł. legendę swojego kalibru bez przesady niegodny końca.Nic więc dziwnego, że otrzymała roczną ofertę Manchesteru City, który gwarantowanej kolejny sezon całkowicie najwyższym poziomie.

„Jestem wdzięczny, że mam fanów podziękować dziś, bo w ubiegłym roku mam szansę. „„pamiętał”SuperFrank że po meczu robił na polu koło honoru.

Co jednak sama gra to dotyczy, nie ma wielkiej radości. „Myślę, że byliśmy trochę rozczarowany, ale wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia. Miasto w grze stworzył większe szanse, że dominuje, ale jest również sprawiedliwy przypomnieć, że Chesea miała gra dwugodzinny tygodnia.Narysuj je prawdopodobnie pasuje bardziej, że wciąż mają pięć punktów przewagi, „ oceniać sytuację 36letý pomocnik.

Man City w ostatnich tygodniach trudnej i konkurencyjnej nagroda czeka na prawie miesiąc. Lampard tak zadowolony przynajmniej lepsza wydajność . „graliśmy świetnie. W porównaniu do poprzedniego meczu, widziałem poprawę i mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy z powrotem w formie. „

” Spotkanie na Stamford Bridge nie zmieniła się praktycznie nic. Chelsea jest oczywiście faworytem do tytułu, czerpać z wzajemnego meczu jest zadowolony, a teraz mogą skupić się na obronie prowadzenie. I wiem, że potrafi bronić – ale mam też spędził długi czas „ powiedział doświadczony pomocnik

.