Moje dzieci są zachwyceni niemal wszystko

Moje dzieci są zachwyceni niemal wszystko: od jazdy na nartach i sankach, na wycieczkę do „magicznego lasu” z zabytkowym zamku, koni, słoni i innych gatunków zwierząt. Możesz całkowicie zaplanować dzień zgodnie z ich zainteresowaniami i „urozmaicić” programem przez dwa noclegi lub trzy momenty, że dziecko czeka z zapartym tchem. Dzieci uwielbiają, kiedy coś się z nimi dzieje, a rodzice robią coś razem. Ale, oczywiście, nie możemy zapominać, że duży i silny jesteś tutaj, a dziecko – mały i słaby, potrzebują wsparcia i zrozumienia, nawet jeśli już właścicielem i jest w stanie chodzić na długich dystansach.
11 mitów na temat zabawy wakacje z dziećmi
Jezioro w Sukhothai, Tajlandia
Zdjęcie: Xenia Chesnokov
Mit nr 9: trucizna dziecko lokalnej żywności

bb0b648356

Zacznij od zwykłej żywności, aby w kawiarni przetworzone termicznie żywności wakacje (nie sushi i zieloną sałatą), wolą miejsca, gdzie jest dużo ludzi, i wybierają dania są popularne (więc możesz mieć pewność, że składniki nie kłamią).

W „, że najgorsze z Azji” ma komplet „dzieci” potraw noclegi i składników: jaj, ryżu, makaronu, zupa z kurczaka, naleśniki, ryby, zboża, bananów, melonów i innych owoców i warzyw (ten ostatni nie zapomnij umyć). Jeśli podróżujesz w tygodniu i więcej, można wynająć dom lub mieszkanie z kuchnią. W tym przypadku będzie to przydatne przynieść niewielką podaż rosyjskiej pary opakowaniach produktów, takich jak gryka. Nawiasem mówiąc, w wielu azjatyckich kawiarni można przynieść własne składniki (lub wyjaśnić dokładnie, co trzeba), a dziecko zostanie natychmiast przygotowane – jako opcja – prosty zupa z ziemniaków i ryb bez przypraw.
11 mitów na temat zabawy wakacje z dziećmi
Przekąskowy na plaży Padang Padang, Bali, Indonezja
Zdjęcie: Xenia Chesnokov
Mit nr 10: dziecko jest dużo droższe

To prawda, jeśli mówimy o podróży samolotem z dzieckiem wakacje, który osiągnął więcej niż dwa lata. Potem trzeba będzie zapłacić za bilet. Reszta „aprecjacji” ogloszenia tylko te osoby, które są dość zapisane pierwsze, przed dziećmi (na przykład, mieszkał w schronisku z wspólnych sąsiadów prysznicem i WC).

W ogóle, dziecko ma prawie żadnego wpływu na koszty: to nie ma znaczenia ilość gwiazdek hotelu (nawet lepiej, jeśli szczoteczka szkło jest z tworzywa sztucznego, a nie kryształ), pochodzenie dywanie lub rodzaj drewna, z którego wykonana jest łóżko. Dzieci nie odróżnić drogi od tanie i nie są zainteresowani różnic między sobą hoteli w Bali. Większość „uznania” rodzi się w naszych głowach na tle słuchał opowieści grozy. Nie ruszaj się, bo od dziecka w nowej dzielnicy, on idzie do ziemi, że jest. Dlatego, pięciogwiazdkowy hotel – rzeczą absolutnie warunkowe, które nie jest wakacje tak konieczne dla reszty z nowym członkiem rodziny.
Mit nr 11: musimy zapomnieć o pieszej / kajak / rowerowej

Na pewno nie. Spróbuj kilka razy, aby umieścić dziecko noclegi w velokreslo. Będzie ciągnąć na histerię: „Mamo, chcę jeździć!” I spać w „domku” w lesie? Trzyletnie dziecko chętnie pomogą Ci zebrać namiot przez wstawienie łuku i rozciąganie namiot na kołki. Wycieczki wodne – także świetna rozrywka. Dla bezpieczeństwa musi nadmuchiwaną kamizelkę lub, co gorsza, rękaw.