Nawet sumienni wydawcy nie mogą sobie pozwolić

Nawet sumienni wydawcy nie mogą sobie pozwolić wydać dużo pieniędzy na wynagrodzenia dla redaktorów i należności licencyjnych. I tak wydawcy praktycznie zniknął, tak niezbędne do literatury dziecięcej, książki dla dzieci profesjonalnych redaktorów. Stare pokolenie odeszło, nowy redaktor wystarczy wykonać umieszczenie przecinkami. Większość rękopisów wybranych nie są naprawdę dobrej literatury, ale tylko to, co będzie potem podjąć dystrybutorów produktów drukowanych. „Teraz jest wiele książek, że nikt edytowany – powiedział patriarcha literatury dziecięcej rosyjskich Siergiej Michałkow. – Autorzy smaku i talent nie zawsze jednak książka nie był edytowany przez nikogo i nikt przeglądowi, dostępne do sprzedaży „[27]. Wiele z dzisiejszych utalentowanych pisarzy dla dzieci, często skarżą się, że wydawcy, kupcy się wydrukować najgorsze z tego, co napisał.

0092-2301-218x300

Praca pisarzy dziecięcych już zapłacił ani grosza. Do książki wydanej edycji 5-7 tysięcy egzemplarzy, młody autor otrzyma 200 do $ 300. [68] Dla wielu wrażenie, że wydawca posiada specjalne pisarzy na diecie głodowej, zmuszając w ten sposób, za każdym razem wzięte dla wszystkich nowych i nowej pracy, aby stworzyć trzy lub cztery książki rocznie. Wydawcy mają tendencję do pisarz dziecięcy napisać tanio, szybko i dużo płytkie, dostarczać swoje produkty „w przygotowaniu”. Ta sytuacja jest w większym lub mniejszym stopniu, wciąż istnieje i na całym świecie. Na przykład, po prostu na początku XIX wieku brytyjscy wydawcy próbowali dostać się do pracy na „taśmociągu” młodego Karola Dickensa – nawet po jego „Oliver Twist” dokonał jego imię znanym w całym kraju. A kiedy oszołomiony autor wyznał swoje wydawców, że nie opanuje jako istotnego elementu w krótkim czasie, stwierdzono, że „w tym przypadku, że umrze w rynsztoku”. [68] Prace na dużej ilości rękopisów w kontynuacji pewnych dwóch do trzech miesięcy nie pozwala pisarz myśleć ani dobre, ani edytować swoje prace. Naturalnie jakość opublikowaną literaturą jest niska.
Wydawcy emituje literaturę dla dzieci, nie może również pozwolić sobie na wydawanie pieniędzy na reklamę. Dlatego też, nawet jeśli pojawiają się nowe utalentowanych autorów, nawet jeśli nadal jeszcze mogą publikować swoje prace, większość czytelników po prostu nie wiedzą o ich istnieniu.
Z tego samego powodu braku środków z wydawcami, w publikacji dla dzieci, jest też prawdziwym problemem zgodności z normami higienicznymi do publikacji książek dla dzieci, w szczególności podręczników dla szkół.