Od nędzy do nadziei. Mieszane awarii przekaźnika Puskarčíková zajął siódme

A świetny początek, wybuch, nadzieje na medal i solidnego wniosku. Czech biathlon mieszane przekaźnik w przypadku otwarcia MS w Hochfilzen był siódmy. Medal ambicje wysadzony w pierwszej części Eva Puskarčíková, który miał dwa kręgi przestępcze, Gabriela Koukalová z Ondrej Moravec następnie pobrać deficytu więc tym finišman Michal Krčmář oskubane ostatni odcinek piąty w walkach grupowych dla brązu. Medal był wtedy, gdy jeszcze daleko, ale czeski zespół przyniósł do mety na siódmym miejscu stałego. W dramatycznej złote wykończenie bronione przez Niemców Francji i Rosji brąz.

Czechy nadzieje medal padł w prawo na pierwszym odcinku, gdzie tradycyjne pierwszy członek drużyny mieszane Veronika Vítková zastąpiona debiutant Puskarčíková.Pierwszy strzelanie bezbłędnie obsługiwane, ale pozycja stojąca ona kiedykolwiek uderzył zbrodnia miała dwa koła i spadł na 21. miejsce.

panujący mistrz Pucharu Świata następnie Koukalová doskonała wydajność zwrócił Czechów z trzynastu na siedzeniach ósma pozycja.Moravec nawet wrócił do gry o medale i właściciel dał piąte miejsce w kontakcie z trwającym trzeci i czwarty France Rosji. Czech całkowity finišman trzy razy został naładowany i wąsko stracił w ostatniej prostej pojedynku na szóstym miejscu ze Szwecji.

Czesi, którzy w 2015 roku w mieszanych mistrzów przekaźnik świecie, więc spadła o jedno miejsce w porównaniu do zeszłorocznych mistrzostw w Oslo.

Niemiec pojechał pałeczkę z przewagą 2,2 sekundy, aby zakończyć Simon Schempp, którzy nie mogli sobie pozwolić ze względu na prowadzić w końcu zwalniać. Walka o srebro w końcowej Pucharu Świata prosty rytm lidera Martin Fourcade do swej wielkiej radości rosyjski Anton Szypulin.Stellar Francuz aktywnie działając na dopingu podczas ceremonii następnie demonstracyjnie opuścił podium kiedy Rosjanie przyszedł do nich.

Fourcade zdobył 21. medal mistrzostw świata, równoważąc w ten sposób równowagę Nora Hegleho Emil Svendsen na drugim miejscu w kolejności historycznej. Metale szlachetne więcej ma tylko legenda norweski Ole Einar Bjørndalen (44).

Czwarte miejsce z sekundy po trzecim przełączania połączenia spadła Włochów, zanim jeszcze dostał Czech piąte miejsce na Ukrainie. Taverner kończył przedział 41,9 sekund

Mistrzostwa kontynuuje w piątek sprint kobiet

mistrzostwa świata w biathlonie w Hochfilzen (Austria):..

mieszane przekaźnikowy
1. Niemcy (Hinzová, Dahlmeierová, Peiffer, Schempp) 1: 09: 06,4 (. 0 kara ładowania obiegów 7)
Francja (Chevalierová, Dorinová Habertová, Fillon Maillet M. Fourcade) -2,2 (1 + 8), trzecie />
4-ty Włochy -28,7 (0 + 6),
5.


Ukraina -35.6 (0 + 8),
6th Szwecja -41,6 (0 + 8)
7-ty CR (Puskarčíková, Koukalová, Moravec Krčmář) -41,9 (2 + 9) VIII />
9th Austria -1 20,2 (1 + 8)
Finlandia 1: 38,9 (0 + 9)