Podlaha z korku, zabraňuje hromadeniu prachu

Podlaha z korku, zabraňuje hromadeniu prachu, priaznivého pre pohybového aparátu dieťaťa, nevyvoláva alergie, a okrem toho má vynikajúce zvukovo izolačné schopnosti.

Drevený nábytok prináša v detskej izbe pocit tepla a útulnosti. Vypĺňa priestor prírodnej energie potrebnej pre včasné rast dieťaťa. Nábytok s ostrými rohmi detský nábytok z masívu je považovaný za úplne neprijateľné. Na jednej strane, to je hrozbou pre zraniť, ale na druhej strane – nepriaznivé energetických tokov.
Вибір-дитячих-меблів
Veľa z prírodných materiálov a pády ostré rohy – dôležitých princípov Feng Shui

Veľa z prírodných materiálov a pády ostré rohy – dôležitých princípov Feng Shui
V prípade, že regenerácia dieťa si s princípmi Feng Shui, potom vyzdvihnúť priestor pre modré alebo žlté záclony z ľanu, bavlny alebo viskózy. Modrá farba pomáha sústrediť sa, a žltá – telo uvoľňuje a napĺňa nové sily.

Starostlivo naplánovať umelé osvetlenie. Najlepšie je prítomnosť rôznych svetelných zdrojov. Táto pravidelná výmena žiaroviek fúkaných – povinné udalosť. Zelenej a žltej lampy, tienidlá a lampy odtiene sú najviac harmonické.

Veselé záclony a dobré osvetlenie bude poskytovať vynikajúce náladu dieťaťa

Veselé záclony a dobré osvetlenie bude poskytovať vynikajúce náladu dieťaťa
S ohľadom na pracovnej plochy detský nábytok z masívu, vyžaduje dobré osvetlenie. Na tomto základe je účelnejšie umiestniť tabuľka nie je v okne, ale nie ďaleko od neho. S týmto prístupom, môžete ušetriť nielen víziu malého žiaka, ale jeho pozornosť vzdelávacím materiálom. vhodné miesto pre písací stôl hľadá, majte na pamäti, že posteľ by nemala byť v zornom poli dieťaťa tak, aby sa jeho pozornosť od jeho štúdií. V rovnakej dobe, sedel s jeho chrbtom k dverám, dieťa stráca schopnosť kontrolovať, čo sa deje v miestnosti, a pravidelne sa otočí späť. Správne umiestnenie v tabuľke predpokladá otvorený priestor pred sebou a stenu za sebou. Funkčné police s knihami, glóbus a pôvodné socha sovy, symbolizujúce vedomosti, bude vynikajúci stimul pre výrobné vzdelávacích aktivít.

Dobre navrhnutý pracovná plocha premení štúdii skutočne fascinujúce proces

Dobre navrhnutý pracovná plocha premení štúdii skutočne fascinujúce proces
Nielen učenia, zároveň zohrávať neoddeliteľnou súčasťou života každého dieťaťa. Unikátny princípy Feng Shui úspešne realizovaný v regenerácii hracej plochy detskej izby. Vzhľadom na to, že koncentrácia najaktívnejší toky energie dopadá na dverné oblasti, umiestnenie detský nábytok z masívu hry v blízkosti rohu je to úplne optimálny. Tento priestor nie je nutné zaplniť skrine a nočné stolíky. Je to stačiť na preukázanie svetlé zásuvky, stôl pre stolové hry a tvorivej činnosti a, samozrejme, pohodlnými stoličkami.

Zóna podľa Feng Shui – sen každého chlapca

Zóna podľa Feng Shui – sen každého chlapca
Usporiadaním interiéru detskej izby, aby spĺňali požiadavky Feng Shui je dôležité nielen dodržiavať odporúčania uvedených vyššie, ale aj načúvať prianiam dieťaťa. To je len v procese plodnú spoluprácu s dieťaťom, môžete vytvoriť najväčší organickú priestor pre vytvorenie harmonického a sebavedomý človek.