Podwieczorek: Jak Pearson we własnym tłumaczeniu zgubionych

Leicester w weekend stał się trzecim uczestnikiem tegorocznej Premier League, która trwała pięć kolejnych rund neskórovat.I choć Aston Villa i defensywnych bez Burnley Bentekeho opartego nie stanowią tajemnicy, jak szukając drugiego zwycięzcy dywizji automatycznie daje szczególną uwagę…

Foxes Championship League w ubiegłym roku posiadał prawdziwie suwerenny; o największej marży, a najwyższy wynik z Newcastle sezon 2009/10.

W sumie zysk 102 im paciorki, na podstawie wcześniejszych doświadczeń z debiutantów to tysiąclecie dał niewiele 20 procent szans na natychmiastowe zejście z powrotem na piętro niżej

A Leicester rzeczywiście zaczęło się spodziewać. – najlepszy wszystko naprzód, nawet pomimo trudnej partii.

W ramach otwarcia pięć rund więc chociaż Lisy były oszałamiający sposób přestříleni (49-107), nawet po zawarciu tego przełomowego okresu są nadal znajduje się in plus figur, co jest ważniejsze wynik to dotyczy, a co najważniejsze – na rachunek tak to tylko jedna porażka z Chelsea suwerena.

powyższych różnic uderzających w liczbie prób strzałów zarejestrowanych na obu końcach tej dziedzinie, jednak dziwić, że wkrótce poszedł w dół zysk Leicester.A jednak – co najmniej jedna osoba nadmiernie reagują można znaleźć.

Jest to bez nie mniej niż sam menedżer středoanglického cały Nigel Pearson

To jest pierwsze sześć meczów w swoim debiutanckim sezonie wśród brytyjskiej tonę średnio, ograniczonej do jednej zmiany pomiędzy dwoma pojedynkach ligowych.; począwszy od siódmej rundzie rozpoczęła ale koń o niewytłumaczalny i przygotowany jako podstawach, a także wielu zwolenników zaufanie Leicester.

Nigel Pearson obciążone okres od dwóch dni wrzutowych średnio 2,6 wyrównywana pozycje podstawowe konfiguruje swój zwykły serwer precyzja Transfermarkt dla wszystkich tych 12 występach ligowych dotychczas zliczonych niewiarygodne ilości siedmiu różnych wariantach usposobienia.

ciągłość, ale także początkowy tożsamość była cholernie wiarygodne.I Leicester następnie w ten sposób etykieta „sympatyczny, brejkového całości” szybko ewoluował do „negatywnej zespołu smýšlejícímu z menedżerem nerudným na czele.”

tiskovkách coraz bardziej nerwowy Nigel Pearson nagle wydawało dbał przede wszystkim o tym, jak ból przeciwnikowi, ale wręcz przeciwnie, jak to nie boli – z grubsza najkrótsza droga do zatracenia.

„powiedziano mi, że jeszcze w tym roku grał 4-4-2, ale w rzeczywistości nie było. Zrozumiałem, że po prostu” , na przykład, zaatakował 11 listopada Pearson dziennikarzy.I choć wcześniej cytowane Transfermarkt jego roszczenie rzeczywiście popiera fakt, że wciąż pozostaje, czy deski Leicester w każdej formacji, do tego „ustawienia domyślne” będzie miał tendencję tak.

Nigel Pearson, ponieważ jest po prostu sługą 4 4-2; On zawsze był i zawsze będzie, podobnie zresztą jak wcześniej potwierdziły się szczęśliwy. Chociaż w ubiegłym roku fro zalaškoval trzech-centrum (4-2-3-1 / ustawieniu 3-5-2) i jego pierwszym przejeździe w East Midlands jeszcze trzeci najwyższy konkurencja kończył przeważnie 4-3-3, nigdy nie miałem takich eksperymentów pachniało zbyt długo.

w ciągu ostatniego roku, czy sam Nigel Pearson i jego prawa ręka Craig Shakespeare powtarzane w kółko, że zawsze chciał grać w ustawieniu 4-4-2 a gracze, że wolą…więc po prostu grać 4-4-2.


Home Teraz Pearson przyzwoity dla tej obsesji z jednym czasie systemowym można łatwo prześledzić genezę obecnej omacku ​​LCFC. Oczywiście, można argumentować, że w końcu zawsze będzie zależeć przede wszystkim od piłkarzy-indywidualności, a nie w grze – ale to jest właśnie problem.

Cadre lisy się zasadniczo tylko jakość obfituje końcówka (Ulloa); jeden stały, ale powolny dosluhujícím środkowy pomocnik, który też właśnie rozpoczął swoją przygodę w nowym konkursie (Cambiasso); i dwa aktywne, ale zmiennie skuteczne Ornithopter (Schlupp, Mahrez)…

…Jest to idealny punkt wyjścia dla bezwzględnego polegania na tworzeniu dwóch atakujących i celowo osłabił pomocnik grubsza tak daleko, jak to możliwe.


Rzeczywiście, ani Ulloa Cambiasso ani też wzmocnień na 4-4-2; Jednak szczególnie w fazie obronnej nie postawić na coś innego.

Błąd uczeń z powodu już sami wiersza.

Jeśli Jonathan Wilson po MŚ 2010 jako jeden z fundamentów udanej 4-4-2 zidentyfikować najmniejszą lukę między kopii zapasowych i Obrony linie Leicester ignoruje jego rady nawet przez pomyłkę. Wystarczy przecież przypomnieć sobie, jak niedawno operacje przeciwko Foxes zarówno jego akcja strzelecka Wales Swansea.

Po pierwsze, było to paszport do Bonyho że śmiertelne miejsca rozpoczęła się fantastyczną kombinację kilku dotknięć.W końcu poszedł do łabędź trochę inaczej (przesuń na bok), ale element rozpaczliwie niewystarczający zasięg bastion w doprowadzeniu Foxes pozostał – jeszcze bardziej uderzyło w oku trochę mocniej. Jak tutaj, w meczu z Southampton, rezerwistów czasu faktycznie nieźle dał się na całej koncepcji vypomáhání defensywie

Najgorsze jest to, że Leicester mają w tym roku również tendencję robi dokładnie odwrotnie. Produkującą drugą skrajność w jako zbyt płaski i zbyt licznych linii obronnej. Ale sędzia dla siebie – być może nie są to sceny z meczu z Arsenalem (3 rundy) i Burnley (7 rundzie) bezpośrednio absurdalnej

A to idzie bardzo proszę tylko w sytuacjach, które spadły po bramki;? mogło być gorzej.Chociaż tak można chyba twierdzić, że za wielkiego meczu, ale Leicester z gry technicznie neinkasoval, a zatem jest to jakoś piętą achillesową – ale to jest chyba najmniej ważny element całej tej plagi

Celem. średnie i duże odległości jest po pierwsze polskie elity konkurencja w tym roku, najbiedniejszy w ostatnich latach (patrz tabela poniżej, prąd 5 listopada); a po drugie – kompletna baza jest wciąż bardzo strzelania z podobnych stanowisk i Leicester uniknąć czegoś takiego absolutnie nie może obsługiwać:

Chociaż tabela patrz dane względnie nieaktualnych (stan siódmego biegów), albo co najmniej jego predykatyw ilustracji Z pewnością mają one wartość.I do tej pory, mimo wszystko, bramkarz Leicester bramkarskich średnio o 2,5 strzały za pola karnego, najwyższej w całej lidze.

A gdy dodaliśmy również fakt, że generalnie lisy przeciwnicy pozwala niezdrowych ilości 16 pocisków na mecz (w gorszej sytuacji są teraz tylko Burnley i Hull) z siedzibą w USA problemy nieomylnie do pewnego stopnia System znak

ale teraz, co z nim zrobić.; Jak wydostać się z niego


Home Już na początku listopada – po klęsce w Southampton – był wybitny forum zwolennikiem LCFC z dwuznacznej nazwie oparty Mówiące Piłki tematu, którego tytuł nie może być bardziej wymowne. „Pearson out” partia

Oryginalne dwóch wkładów od założyciela długich włókien podczas definiowania około cztery powody, dla których wymiana menedżerów powinny być:. Zerowych gole strzelone w czterech meczach (obecnie pięciu); taka sama liczba strzałów między trzech Polaków (!); Niezdolność Pearsona do identyfikacji i ostatecznie ustalić optymalne jedenaście otwarcia; i wreszcie dostępność Tony Pulis, jako idealny zbawiciela (co jest dość prawdopodobne, aby przejść do następnego całość który przemawia Manager).

Więc nic przeciwko, co może / chciał trochę rozwlekły protest.

< p> para pomocników Andy king-Dean Hammond, na przykład, wykonał świetną robotę z czarna przeciwko Everton, Chelsea i Arsenalu, ale razem obok siebie od ostatniego pojedynku września nigdy nie przejechał na; a w szczególności efekt ten ostatni jest ograniczony do jednorazowo w ciągu ostatnich pięciu rund.Dlaczego? Nikt nie wie; i że co najmniej do października były całkowicie zdrowe (do tej pory Hammond wpadł do szpitala).

Bardzo podobny spadek w hierarchii nagrany również niestrudzony skrzydłowy Mahrez, którego udział w grupie spowodowały trzy przypadki přestřílení przeciwnika. Algierczycy na ławce ledwie zdołał Leicester raz.

Jak tylko pokazał już od samego początku, gracze Foxes hierarchia, aby wyświetlić zmiany w każdym tygodniu, a to trudno coś rozwijać.. Backup seria jest pozornie chaotyczna, utrzymać balon nie w zasadzie każdy i nawet podczas kontrataków nie z Leicester strach jak zacząć

To był ostatnią rundę Sunderland (0: 0) oznaczała pewną obietnicę – zwłaszcza w druga połowa dzięki nowym zjawiskiem w postaci Ulloa głębsze w skoku w rzutu serca. Jednak trzeba podkręcić jedną lub dwie drużyny pomocnika i przewinąć go konsekwentnie na 4-3-3 wydaje się być coraz bardziej pilna, przynajmniej jeśli chodzi o dłuższą metę.

I tu znowu pojawia się pytanie, czy nie byłoby z światło styczniowym okienku transferowym wkładki nie należy ufać w Pearson.Spojrzał na niego jak on chociaż oddalone, ale konieczne jest również, aby pamiętać, że osiem z jego przejęcia letnich w pierwszym zespole silniejszego oparcia tylko dwa.

I przyznać się do jednego z was ma świadomość, na przykład, że w Leicester od manutd gospodarzem nadziei Nick Powell – potencjał i wiele pożądany ataku kopie zapasowe sprzęgło

Nigel Pearson to tylko po awans do Premier League też.W przeszłości, ten konkretny człowiek dokonał LCFC ponownego funkcjonowania, efektywny klub; sadzone profesjonalny skauting, pod jego nadzorem udał się do akademii i rozwinął tam naukowego podejścia do gry.

Tylko dlatego, że wcześniejsze doświadczenia atak Pearson z najwyższych poziomów niewątpliwie zasłużył.

Teraz, może to być czas, aby zacząć myśleć o przyszłości – i to jest rodem z Nottingham nie wydaje się być stała, a nawet pożądane, część…