Słowacy pokonać Szwecję 4: 2 i zdobyła brązowe medale

Cele 11. W. Nylander (Aho Holmstrom) 17. Wygląd (EHN) – 3 Šoltés (Lantos) 4 Rosandić (Skalický, Rewa), 43 Skalický (rewa E. Černák). 60. Koyš (Rewa)

Kary: 2: 3 do 2 minut, dodanie: 40 Bergman (NOR). 5-DKZ jak zakłóceń, moc odgrywa 0: 1 rozcieńczenie: 0: 0, sędziowie: Gofman, Olenin (. zarówno Rus) – Młyny (Kan.), Ritter (USA), 13 625 widzów

Słowacja obchodzi po pokonaniu Szwecji 4-2 wygrać brązowy medal #TSN # WJC2015 – http://t.co/Y9CeXA4Ci6 – TSN lodzie (@TSNHockey) 05 stycznia 2015

Toronto. Przedstawiciele hokej słowaccy zdobyły brązowe medale na mistrzostwach świata w ciągu 20 lat w Kanadzie.

W poniedziałek pokonał w walce o trzecie miejsce uprzywilejowanych Szwedzi 4: 2ndPowtarzany dotąd jedyny medal sukcesu tej grupy wiekowej mistrzostw. W 1999 roku byli zadowoleni z tego samego brąz.

<> p trener obwodów Ernest Bokros znacznie przekroczył oczekiwania. Udali się do mistrzostw z podstawy, aby uniknąć walki o zbawienie. Od ciężkich grupie, jednak oni awansowali do ćwierćfinałów, które biją Czechy 3: 0TH

W półfinale, chociaż ulegli największych ulubionych turniejów Kanadyjczycy 1: 5, ale w meczu o brąz Szwedzi całkowicie szoku.Już w czwartej minucie prowadzić 2: 0TH

Przeciwnik był w stanie zdobyć, ale w ostatniej trzeciej Skalica trwało długo power play i końcowy 4: 2 celnym strzałem z główki Koyš.

Słowacy w spotkaniach z brązu Szwedów pokonany po raz drugi – to samo mogli powiedział również rok 1999 pod kierownictwem Jána Filca.

bramkarz Denis Godla (SR)

Defender Vladislav Gavrikov (Rus).

Forward: Maks. Domi (USA)

Najbardziej wartościowy zawodnik: Denis Godla (SR)

Stany Zjednoczone trwa brąz z 4-2 zwycięstwo nad Szwecją. #HereWeGo # WJC2015 pic.twitter.com/KZDYJ3Cpa7 – TSN lodzie (@TSNHockey) 5. stycznia 2015

Gracz, który uderzył Koyš był Julius Bergman. Sędziowie przyznano mu zgodę kary pięć minut plus spotkania służbowego.Na początku trzeciego okresu zagramy Long Play zasilania.

Wiesz co boli? Po zdobyć bramkę, ale spust dla opóźnionej kary gwizdek w tym procesie. Akurat Słowacji nadal 2-2 – Ryan Kennedy (@THNRyanKennedy) 5. stycznia 2015

Szwecja / Słowacja walczy o brąz w 25 minut. Ciągnięcie za Słowakami i ich Boga jak Bramkarz Godla # wjc2015 pic.twitter.com/tLfJV9vtXu – Jeff Jędrych (@jeffjedras) 5. stycznia 2015