Słowacy są trzeci kosz. Jednocześnie można dostać Niemców i Włochów

Bratysława. Co przeciwnicy słowacki piłkarze dostać się do przyszłorocznych mistrzostw Europy? Mogą one być wybrane w drodze losowania w trudnej grupie z mistrzami świata Niemców, z silnymi Włochów i Turków, którzy dzięki wielkiej kwalifikacji wykończenia walczyli do ostatniej chwili bezpośredniego podejścia do mnie.

Można też dostać się atrakcyjna, ale także grupy bardziej realne z Belgii, Austrii i Irlandii Północnej.

Chociaż te opcje oferują najnowszego rankingu współczynników, które wczoraj opublikowanych przez Europejski Związku Piłki Nożnej (UEFA). Na podstawie uczestników mistrzostw zostaną podzielone na cztery koszyki, z których jeden na 12 grudnia w Paryżu, w drodze losowania przez składzie sześciu głównych grup.

aktualna pozycja Słowacji na 19 miejscu.Natomiast czwarty renkingu Holandii w neprebojovalo mistrzostwo, trener Jána Kozáka skacze wdrożyć jedną pozycję wyżej. I to jest pozycja XVIII gwarantuje mu miejsce w ostatniej trzeciej koszu.

W poprzednich rankingach czerwcu tego roku były Słowaków nawet na 12. pozycji, które zostały przeniesione je do innego kosza i być bardziej prawdopodobne, aby uzyskać bardziej akceptowalne przeciwników .

Od tego czasu jednak, utracone w kwalifikacjach z Hiszpanii i Białorusi zwrócił z Ukrainy pokonany tylko Luksemburg.Gorsze wyniki zosunuli nižšie.Z ich ostatnie cztery mecze Słowaków pokonać tylko Luksemburg.

UEFA Ranking opracowano na podstawie kontynuacji artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 kolejność Zapisz się do 17 80 € w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone