Top Secret! Boston milczy, dlaczego Pastrňák źle. Jego brak goli

PROSTA z Bostonu | Trzy mecze bez Davida Pastrňáka, dwie straty. Wydaje się, że hokej NHL Boston brakuje wschodzących czeskie gwiazdy i jej cele bardziej niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić. Co gorsza, nikt nie wie dokładnie, dlaczego to desetigólový napastnik gra. Pastrňák nie podjął nawet nocny mecz z St. Louis (2: 3), choć wyglądał na zespół rano jeździć na łyżwach

Co mecz ten cel.. David Pastrňák w listopadzie piaskowane do form życia w dwudziestu lat wybity na górze tabeli i pociągnął strzelców NHL Boston obraźliwe. Ostatnie trzy gry, ale nie grać i nikt nie wie dlaczego.

lub noc nie rozpocznie się w środę w meczu z St.Louis Boston przegrał 2: 3 miejsce „Brakuje nam,” powiedział po napastnika Czech David Krejčí.

Na SPOŁECZNOŚCIOWE spekulacji o konsekwencjach po lekkim wstrząsem mózgu, rany oficjalne wyjaśnienie Klub w górnej części ciała. Bo o nim jest Pastrňák na liście krótkoterminowy rannych, ale więcej powiedzieć nikt w Bostonie albo zapukać. Nie mam pojęcia co Pastňákovi nie jest nawet zagranicznych dziennikarzy.

Napastnik Czech została niedawno odkryta w zespole Bruins ostatnią niedzielę w Kolorado. Mimo to, z dziesięciu bramek nadal posiada siódme miejsce w tabeli ligi NHL. Czy zespół pojedzie do Ottawy, aby dopasować středečnímu nie jasne.

Obecny stan?Jest to obecnie najlepiej strzeżonych tajemnic. I to pomimo faktu, że hokeista pojawił się we wtorek przed meczem nagrzewania i wszystko wskazywało, że Bruins montażowych w nocy zamian.

„Lepiej codziennie, ale gotowy nie”, powiedział trener Claude Julien. Słowo niggardly cholernie ostrożny i wtedy w wywiadzie dla Sport również Pastrňákův partnera Davida Krejčí. „Co wiem, trzy dni temu zaczęła szkolić się i do nas dzisiaj było jeździć”, powiedział mlživě.

I to potwierdza zespół Pastrňák pozycja rośnie. Świadczy o ostatnich wynikach. Cele Czech talent Boston brakuje.Obok Patrice’a Bergerona i Brad Marchand elitarnego ofensywa rozpoczęła Riley Nash, Pastrňák ale wciąż nie może zastąpić. W trzech meczach zdobył jeden punkt za nagrania. I to dla Bruins wystarczy.

Wywiad z David Krejci przeczytać w czwartkowym codziennej Sport!

Tematy: sport, Hokej, NHL, Boston, David Pastrňák, szkody, David Krejčí