Totti okazał się geniuszem, powiedział trener Garcia

Wczorajsze Derby della Capitale nie wiedział, zwycięzców i AS Roma z Lazio podzielić polubownie 2: 2nd Uważnie obserwował grę jeszcze swojego bohatera, który został doświadczony napastnik Francesco Totti. Te dwa cele zapewnić zawodnikom przynajmniej punkt, a w stosunku do rekordu historycznego miasta Derby…

Podczas Lazio wypadli pierwszej połowie, po których główni dzięki goli Mauriho i Andersona i AS Roma oraz specjalnie Tottimu należał do drugiej połowy. Długoletni kapitan i koń pociągowy Giallorossi pomyśl dwa razy czekał na tylnym postu, w porównaniu do końcowego. 2: 2, a jego jedenastego gola w derbach porównaniu rekordu Rifle Dina Da Costa, od lat pięćdziesiątych

„Totti okazała się geniusz.Naprzód powiedział, że byłoby to jego gra, i miał rację. „ powiedział po meczu trener AS Roma Rudi Garcia. ” dla Rzymian, zapis ten jest jednym z najlepszych rzeczy, które mogą być osiągnięte, „ przedstawił się trzydzieści osiem Totti, że jego drugi Tref obchodzony zdjęcia selfie z kotła z tyłu. „nie jestem przyzwyczajony do strzelać Autoportrety, bo lubię pozostać prywatne, ale w tygodniu myślałem o specjalnej uroczystości i dzięki zdjęcie będzie moim celem każdego pamiętać “ powiedział

.”, gdy Uher 2: 2 remis, to zawsze lepiej, gdy traci 0: 2, aby powrócić do gry, niż gdyby to było na odwrót. Chłopaki odegrał wielką drugą połowę.Lazio w pierwszej połowie nie miał wiele szans, zwykle dajemy im jest przekazywane, „ oceniła postępy meczu Garcia. ” Pierwsza połowa była również dobra, ale mieliśmy problem, który Pjanic grał zbyt głęboko, a my one potrzebne Totti w polu karnym.Przebieg grze zażądał kapitan przeniósł się w drugiej połowie więcej z pola karnego, „ powiedział trener francuskiej.

Jego odpowiednik Stefano Pioli był końcowy wynik zadowolony, choć jego zespół roztrwonił prowadzenie. „doskonała wydajność mojego zespołu pozostaje pozytywny. Rzym ma dwa lata inne cele niż nas, a my z nim, grał zrównoważonej grze „ powiedział po meczu. ” Każdy, kto kiedykolwiek grał w piłkę nożną, jest świadomy znaczenia aspektu psychologicznego. Rzym strzelił po dwóch lub trzech minut drugiej połowy, a tym samym wzmocnienia zaufania „ Niestety Piola.