Twoja córka od najmłodszych lat

Dziewczyny

Twoja córka od najmłodszych lat mogą wykazywać osobowość i charakter: są cisi, dziwki i jarzmo. Ale w każdym razie estetyczne piękno pokoju dla niej jest bardzo ważne. Dlatego radzimy wybrać meble w jasnych kolorach z płynnymi liniami. Przy okazji, zaokrąglone rogi i wykończenia skosy promień – to wszystkie znaki jakości i bezpieczeństwa mebli dziecięcych. Szczególną uwagę należy zwrócić na wygodne i duże łóżko, które będzie miejscem nie tylko do spania, ale także do gier z lalek lub rozmów telefonicznych z jej przyjaciół. Po tym wszystkim, badania wykazały, że dziewczęta są bardziej prawdopodobne, aby odtworzyć go na łóżku, a nie na podłodze, jak ich bracia. Łóżko powinno być niska wysokość, a dla najmłodszych pewno mają zderzaki ochronne. Rzeczywiście modele ergonomiczne mogą być dodatkowo wyposażone w szuflady na ubrania.
Dama
Detskaja_mebel_svoimi_rukami-03
Dziewczyny zwykle zrobić coś więcej i ulubiony szczegółów niż chłopców. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przestronny i wygodny system pamięci masowej: komoda z pełnym, przestronne szafy z frontów uchylnych, wiszące półki. Należy zwrócić uwagę na sekcji modułowych – jak dziecko rośnie uzupełni łatwo ustawić żądany element.
Chłopców

Meble w pokoju złośliwy i energicznych chłopców powinny być przede wszystkim bezpieczne i bardzo trwałe. Ważne i starannie przemyślana konstrukcja i zastosowanie materiałów high-tech, i niezawodne elementy mocujące. Wszystkie ustalenia powinny być wykonane z oczekiwaniem długotrwałego intensywnego użytkowania z nim i być wygodne dla dzieci. Należy pamiętać, że jakość kształtek zawsze jest bezpośrednio związane z jakością mebli w ogóle.

Według schematu kolorów i projektowania chłopięcym mebli może być bardziej jasne i niezwykłe. Tak, tu pasuje doskonale łóżeczko samochodem wyścigowym, tak że razem z papieżem lub przyjaciółmi syn mógłby wyobrazić sobie imprezę w tym Formuły 1. Jest to dobry przykład dekoracji, doskonale połączone z funkcjonalnością: śmieszne koła jak miękkie ciasta francuskiego może być używany do innych gier akcji, a dla spokojnych spotkań towarzyskich przed snem. Stolik, komoda i szafa w tym samym stylu doskonale uzupełniają ten zestaw.