Umístění a výběr nábytku

Umístění a výběr nábytku
design nábytku

Nábytek je také lepší vybrat si světlé barvy, jako je Český dětský nábytek bílá nebo univerzální tónem jako stěny v místnosti sestrám.
8889300
Postel v tónu stěn

Nevolte příliš zdobený nábytek. Efektivnější stručná forma bude vypadat mnohem vhodnější.
Nezapomeňte, že čím menší úhly v malé místnosti, tím lépe.

Volba postel
[Návrh dětský koutek 6 metrů čtverečních. m]
Konstrukční dětský koutek 6 metrů čtverečních. m
Dětský pokoj se 6 metrů čtverečních. m, zatímco ne velký, ale může pojmout vše, co potřebujete Baby – postel a studovat místo, šatní skříň a malý herní Zo …

V dětském pokoji metr čtvereční 5. m postel by měla být vyšší než funkční:
Skladování pod postel

Pro dvě děti, samozřejmě, není jiná možnost, než k různým palandou s přídavnými sekcí pro skladování. Jak je vidět na fotografii vpravo, pod postelí, dívky udržet své boty.
Chcete-li instalovat dětskou postel jako místo pro ukládání, snadno rozkládací pohovka a patrová, což výrazně šetří místo v místnosti.

A zde jsou některé nápady, jak si můžete Český dětský nábytek sjednat malé dítě pro chlapce.

úložný systém

Kde je ten sklad knihy, knihy, hračky, oblečení a jiné domácnosti? Některé věci mohou být uloženy pod postel, ale zde je několik nápadů:

Naneste výšku místnosti, závěsné skříňky a police: na dveřích tréninkového stolu, nad oknem, a / nebo nad postelí, jak je uvedeno v tomto příkladu.

skříňky

Další tip: použijte zalomená konstrukce, například za roh skříň, knihovna nebo rohové police. Kde je to možné, použijte pěkné proutěné košíky.

Zde jsou další nestandardní možnosti ubytovacích polic a skříněk.

Dvě strategicky důležitou součástí místnosti, která by měla být nejpohodlnější pro bydlení – je trénink a prostor na spaní. Někdy, aby nedošlo k přetížení těchto dětských, vzdělávací oblast je, aby se do obývacího pokoje, nebo dokonce učit lekce v kuchyni. Pak dětský pokoj Český dětský nábytek je jen ložnice je dobrým řešením. Přesto, že dítě potřebuje osobní tabulku, protože zapojit do tvůrčích vyučovacích hodin nebo lépe v tichu a samotě. Jak je možné vybavit studenta oblast na tak malém prostoru?

Nejlepší volbou – je to učení rohy nebo velmi lehký design tabulek. Více miniaturní verzi – skládací, skládací nebo posuvné tabulky. Místnost a Abby Ksayry mít poslední dvě možnosti: jedna se opře od stěny polic a druhá tabulka je odvozena z tabulek, když z ní předložila desce.