W NHL zarobił prawie 500 milionów, teraz Bek zabawy jako Uber kierowcy

Mike Commodore. Znasz go? Być może nie. Z hokejową karierę zakończył trzydzieści sześć kanadyjskie dwa lata temu, jeszcze prawie 500 gier NHL Stanley cupu zwycięzca i mistrz świata. Wspólnota hokej jest nadal aktywny ze względu na ostry tweetów i życia zabawy. Jego najnowsza rozrywka jest pozycja kierowcy. Jeździ alternatywę Taxi Service Uber.

Jest możliwe, że jesteś w żaden NHL swoich dwudziestu trzech bramek nawet nie zauważy. Ale co z pewnością widział jego głowy. Z problemami i miałgodne hełm nosił na głowie. Ochrona Wrestling nawet w chwilach gra w Karolinie trudno było pomieścić wszystkie zamki.

Ale to jest piątek.Commodore ostatnio grał w NHL 7 kwietnia 2012 roku w barwach Tampa Bay. Rok po roku, jeszcze dalej zrobić Admirał Władywostok KHL i następnie ciął z hokeja. Wystarczy. Zdobył. Podczas swojej kariery doszedł do prawie dwadzieścia milionów dolarów (około 500 milionów dolarów), a to jest dość dobry grosz, z których można wygodnie żyć.

Pension Sport wycofał się ciepłym Arizona i obecnie postanowił dla zabawy jeździć jako Uber kierowcy.Na swojej nowej rozrywki zabłysło eksperta hokej Bob McKenzie, które były rozgrywający powiedział, że pierwsza jazda wieczorem w jego luksusowych Cadillac Escalade zarobił 94 dolarów oraz 5 więcej na końcach.

„Jestem kawalerem, nie ma dzieci, po prostu szukają czegoś, co pozwoliłoby mi skonfiskowane i trzymane z dala od barów w mieście, „powiedział joker i chwalił swoją sondę społeczną, którą podobno wzbogacony o wiele opowiadań.

styl

to jest Jágrův luksusowe pad Spójrz w domu hokej superstar Florida»

I nie będzie ostatnim Commodore, który lubi jeździć, on!. jest przekonany, że w swoim nowym brigádky znowu zaczyna.Jeden dzień w tygodniu rzekomo za kierownicą usiadł z rozmachem.

Cieszy się, aby bawić. Za te pieniądze to naprawdę robi. „Jechałem jeden facet, który chciał mi dać napiwek w dolarach, więc powiedziałem mu: Hej, kolego, niech go. Trzeba go bardziej niż ja „, powiedział.

I to właśnie jego wysiłek kierowcy Uber dyktowała. Rozmowy. Co za człowiek, co za historia i Commodore również bardzo szybko odkrył, jak mały świat może być . to było kiedy partia niosąc sześć dziewcząt i pokazał, że wuj jeden z nich jest byłym góry do przodu Doug Weight.Facet, z którym Commodore w 2006 roku świętował swoje zwycięstwo w Stanley cupu.

„Na początku nie wierzyłem, ale potem przekonałem niech Dougie połączenia. Ale na jeden odpowiedział Chyba Islanders (tam od lat działające jako asystent dyrektora generalnego), że noc była gra „opisał zabawną historię.

Trudno się dziwić, że ta praca Commodore i zabawy.