W tym artykule będziemy dzielić się z wami innowacje

W tym artykule będziemy dzielić się z wami innowacje w projektowaniu wnętrz jesienią 2016 r.

„Mój dom – moja twierdza” – z tej wypowiedzi nie można nie zgodzić, ale dlatego, że każdy z nas dokłada wszelkich starań, aby jego dom był nie tylko bezpieczny, ale także piękne, wygodne w stanie fizycznego i psychicznego komfortu.

Tworzenie w domu jak najwięcej komfortowe warunki do pracy i odpoczynku, nie należy zapominać o trendy mody w projektowaniu wnętrz, w oparciu o które można zrobić w domu nie tylko niezawodne schronienie od wszelkich nieszczęść i niepowodzeń, ale także piękne, przytulne gniazdo, które jest zawsze przyjemny pobyt.
7f164b262be5568c688d0703021f18c5pi_enl
Więc, co jest szczytem mody w projektowaniu wnętrz dzisiaj?
Nowoczesna aranżacja wnętrz: funkcjonalność i wszechstronność

Nowoczesna aranżacja wnętrz: funkcjonalność i wszechstronność

Stopniowo ludzie zaczynają odchodzić z falbankami w aranżacji wnętrz, dając pierwszeństwo do wielofunkcyjnych przedmiotów.

Apartamenty są coraz częściej pojawia cabrio mebli, obecnie pomieszczenia są znacznie bardziej wolna przestrzeń nie jest zagracone niekończący się strumień starych komód i szaf.

Zwolnione półki chowa stoły, krzesła łóżeczka dziecięce, rozkładana …

Co wczoraj został wyprodukowany w fabryce miliona egzemplarzy, to teraz nie ma popytu – ludzie przede wszystkim zastanowić się, jak przydatny będzie ten czy inny przedmiot w życiu codziennym.
Projektowanie wnętrz w stylu klasyków

Wreszcie, współczesne wnętrza mieszkań powrócić do ukochanej classic, odchodząc od pretensjonalnych i często wulgarne jasnych kolorach, przekazując pałeczkę typowych klasycznych czarno-białych kolorach.

Według notatek projektantów tej jesieni, wielu woli, aby się mieszkanie w stylu skandynawski opiera się na minimalizm, gra światła i cienia, jak i monotonia, a nawet pewna surowość.

Choć powstał w umyśle obraz typowego mieszkaniu ascety, jest to błędne przekonanie, apartamenty są wypełnione wszystkie niezbędne treści, jednak utrzymane w jednym klasycznym, stonowane.

Ściany są białe, z artykułów stopniowo opuszczają kwiecistą tapetę, szafki wykonane z naturalnego drewna pokrytego cienką warstwą białej farby i znikają z półek bezużytecznych dekoracji.
Naturalne materiały w aranżacji wnętrz

Jeśli kilka lat temu zdecydowano się zapisywać na remonty, korzystając z usług masters wątpliwe, a kupić w fałdach tanie resztki tapet i linoleum, dzisiaj Zwracając uwagę na kruchość tych materiałów, ludzie w końcu szukać pomocy naturalnych, ekologicznych, trwałych materiałów.

Oczywiście faworytem jesieni stał się naturalne drewno kocyki dla dzieci, które jest używane niemal wszędzie.
Stylowy wystrój wnętrz

Stylowy wystrój wnętrz

Podobnie jak w modzie, minimalizmi obiektów dekoracji w mieszkaniach staje się znacznie mniej.

Coraz apartament urządzony idealnie przypominać studio fotograficzne, ponieważ w każdym z nich wybiera się harmonijnie.

Białe pachnące świece, naczynia przejrzyste, motywy etniczne w obrazach, napisy z drewna – to nie jest poza systemem powszechnym, jednak służy jako wspaniałą ozdobą domu, a ponadto doskonale wyraża wewnętrzny stan właścicieli domów

Najlepszą częścią wszystkich tych trendów w modzie, że koszt naprawy i zakup materiałów stają się coraz mniejsze, a przy projektowaniu stanie obsłużyć wszystkich, bo nie ma już potrzeby, aby martwić się o to, który tapetę kupić do sypialni, i jaki kolor dobrze współgra z żółtym szafce lub fioletowy tabeli.

W artykule na temat trendów mody na świecie mebli dywany dla dzieci: kolorów, materiałów, elementów wystroju wnętrz, a także ciekawych pomysłów.

Każdy nowy sezon przynosi świat stylowe, modne wzory, nowe kolory, modne style, niezwykłych dekoracji. Pomaga to nowe pomysły, aby stworzyć ekskluzywne, wysokiej jakości meble, praktyczne i funkcjonalne

Pora nowe projekty w 2016 roku określiła niektóre z zasad i reguł kombinacji, które muszą być zgodne z rzemieślników i projektantów do podnoszenia ich niepohamowana wyobraźnia spełnione wszystkie trendy w modzie.

Biorąc pod uwagę echa ostatnich sezonach, można zauważyć, że znaczenie mebli z drewna pozostaje na tym samym poziomie. Jednakże, na podstawie łóżka disney następujących zmian, korzystne są surowych produktów z drewna. Novomodny potwierdzenia eko-design.

Meble w nowoczesnym wnętrzu. Zdjęcie 1
Źródło zdjęcia: dellacooks.com

Nowoczesny styl wnętrze jest wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów, co daje uczucie świeżości i bliżej natury. Harmonijny, „środowiska” eco-design jest najbardziej popularny ze wszystkich nowoczesnych stylach.

Meble wykonane z wysokiej jakości naturalne odcienie drewna, szkła, kamienia i naturalnych tkanin stają się modne „postęp” jedności z naturą w stylowym wnętrzu.